Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Wieczór patriotyczny zatytułowany „Powstanie wielkopolskie słowem i nutą malowane” odbył się w kępińskim klubie „Gramofon”. Podczas spotkania wystąpił tenor liryczny Dariusz Pietrzykowski. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia recytowana była poezja powstańcza. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

IMG 7890

IMG 7962

Wśród zaproszonych gości byli: posłowie na Sejm RP Joanna Lichocka, Paweł Kukiz i Jerzy Kozłowski oraz Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera.

IMG 7994

Bardzo dziękuję za zaproszenie i cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym koncercie. Takie inicjatywy pokazują, że jest bardzo wiele osób, dla których historia własnego narodu i postawy patriotyczne są ważnym elementem dziedzictwa narodowego. Była to dla mnie także okazja do podziękowania wyborcom powiatu kępińskiego. Poza tym zaakcentowałem, iż moim obecnym działaniom przyświeca wyborcze hasło: „Z ludźmi i dla ludzi”.

IMG 7987

IMG 7875

1


Our website is protected by DMC Firewall!