Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Z okazji 30-lecia Zespołu Folklorystycznego „Zaprośnianki” działającego w miejscowości Renta w gminie Kraszewice miałem przyjemność uczestniczyć w jubileuszowych uroczystościach . Zespół prowadzony przez panią Bożenę Zadkę cieszy się dużym uznaniem nie tylko w powiecie ostrzeszowskim i Wielkopolsce, ale również na arenie ogólnopolskiej. Zespół prezentuje nie tylko pieśni, ale i widowiska teatralno-obrzędowe, co przyczynia się do kultywowania dawnych obrzędów i zwyczajów wsi. Zespół z Renty za swoją działalność był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Na uwagę zasługuję również fakt, że pani Bożena Zadka założyła w swojej miejscowości także izbę regionalną, która powstała z autentycznych rekwizytów. Jest ona bardzo chętnie odwiedzana nie tylko przez Polaków, ale również delegacje zagraniczne. Uroczystość zgromadziła bardzo wielu gości i przyjaciół zespołu. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji historii zespołu. Był czas na wspomnienia i refleksje oraz okolicznościowe życzenia. Życząc członkom zespołu zdrowia, radości i wiele satysfakcji oraz niegasnącej pasji i kolejnych wspaniałych jubileuszu, zaprosiłem do odwiedzenia Senatu. Zespół jest z pewnością jedną z najlepszych wizytówek powiatu ostrzeszowskiego i chlubą gminy Kraszewice.

2648

 2649

2654

2652

2650

2651

2653

Zdjęcia: Wiesław Kaczmarek - Ostrzeszów

21.10.2017r.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd