Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Już po raz czternasty Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum św. Józefa” w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowało koncert charytatywny zatytułowany „Otwarte serca”.

DSC02572

DSC02583

Na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury wystąpił zespół wokalny „Alter Ego”. Kwartet „Four Christmas” wykonał kilka bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek. Natomiast dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Gimnazjum im. Ireny Sendler w Lamkach zaprezentowały część artystyczną dotyczącą wolontariatu.

DSC02553

DSC02567

DSC02545

Bardzo się cieszę, że wspólnie z posłem Tomaszem Ławniczakiem mogłem wziąć udział w tym koncercie. Organizatorom tego wydarzenia bardzo dziękuję za zaproszenie. Wszystkim osobom działającym w Towarzystwie Przyjaciół Chorych życzę wytrwałości w codziennej pracy oraz życzliwych osób, które pomagają i wspierają wszelkie działania.

DSC02577


DMC Firewall is a Joomla Security extension!