Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy skierowany do uczniów szkół podstawowych. Test składał się z dwóch części. W pierwszej znajdowały się pytania otwarte, na rozwiązanie których uczniowie mieli trzydzieści minut. Druga część polegała na pracy z pilotami i tablicą interaktywną.

001k

Było mi bardzo miło, że wspólnie z panem Dariuszem Dębickim, naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego oraz panią dyrektor Marią Gryczką mogłem otworzyć te przyrodnicze zmagania. Słowa uznania kieruję do wszystkich uczniów, którzy zdecydowali się uczestniczyć w konkursie i dodatkowo rozwijać swoją wiedzę o faunie i florze oraz elementach krajobrazu. Zwycięzcom gratuluję. Dziękuję również nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów i organizatorom odpowiadającym za te międzyszkolne potyczki. Cieszę się, że w Ostrowie Wielkopolskim mamy bardzo dobrych pedagogów i świetnie przygotowane dzieci.

003k


Our website is protected by DMC Firewall!