Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W Biskupicach Ołobocznych już po raz kolejny odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Wszystkich przybyłych gości powitał sołtys Mirosław Nowacki, który złożył seniorom serdeczne życzenia i podziękował organizatorom za przygotowanie tego spotkania. W moim imieniu i posła Tomasza Ławniczaka list z życzeniami dla wszystkich przybyłych osób odczytał asystent Dawid Korzeniewski. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Zabrzmiały również słowa dawnych piosenek biesiadnych.

IMG 8054

Wszystkim seniorom życzę dobrego zdrowia, nieustającej energii i pogody ducha. Czas na aktywność i radość jest zawsze, zawsze jest jakieś jutro, zawsze życie daje nam możliwość spotkania z drugim człowiekiem. Wszystkiego dobrego.

IMG 8011

IMG 8039


Our website is protected by DMC Firewall!