Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Dzisiaj rozpoczęło się drugie posiedzenie Senatu RP. Podczas pierwszego dnia rozpatrywaliśmy trzy projekty uchwał: w imię solidarności z Narodem Francuskim, w pięćdziesiątą rocznicę wysłania przez biskupów polskich historycznego listu do biskupów niemieckich oraz w sprawie utworzenia Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej.

Podczas dzisiejszych obrad zadebiutowałem w roli sekretarza Senatu RP. Osiem osób pełniących tę funkcję wybrano w głosowaniu tajnym, w którym wzięło udział 90 senatorów. Za wyborem głosowało 88, przeciw głosował 1 senator, również 1 senator wstrzymał się od głosu. Sekretarze Senatu prowadzą listę mówców i protokoły posiedzeń, dokonują obliczenia wyników głosowania i pełnią inne czynności zlecone przez marszałka tej izby parlamentu.


Our website is protected by DMC Firewall!