Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Już po raz piąty odbył się Ostrowski Dzień Wolontariusza. To wydarzenie jest świętem wszystkich ostrowskich wolontariuszy, ale także okazją do promowania szlachetnej idei wolontariatu oraz budowania życzliwego i przyjaznego klimatu dla różnych działań społecznych i poszanowania energii wkładanej w bezinteresowną pomoc. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało „Wolontariat? Warto!”.

DSC 5539

W tym roku statuetki Wolontariusza Roku 2015 trafiły do: Anny Nowackiej, Małgorzaty Konowalskiej, Iwony i Macieja Trzcińskich.

DSC 5534

- Serdecznie gratuluję wyróżnionym. Podziwiam wszystkich wolontariuszy, ponieważ to bardzo pracowici ludzie o wielkich sercach. Kardynał Stefan Wyszyński powiedział: „Jeśli chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy, bo taki człowiek Ci nigdy niczego nie odmówi”. Te słowa pięknie wpisują się w codzienną prace wolontariuszy i potwierdzają, że muszą się oni zmierzyć z wieloma wyzwaniami, a często pokonać różnorodne trudności. Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w tym ważnym dla społeczności lokalnej święcie ostrowskich wolontariuszy.

DSC 5454

DSC 5553


DMC Firewall is a Joomla Security extension!