Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W Gorzycach Wielkich miałem wielką przyjemność brać udział w uroczystości z okazji Dnia Seniora. Piękne spotkanie, na które licznie przybyli seniorzy przebiegało w przesympatycznej i miłej atmosferze. Mieszkańcy Gorzyc Wielkich spotykali się, aby wspólnie spędzić czas rozmawiając, śpiewając i biesiadując. W swoim wystąpieniu podkreśliłem nieocenioną rolę seniorów w życiu codziennym. Podziękowałem za mądrość życiową oraz przybliżyłem założenia polityki senioralnej rządu pana premiera Mateusza Morawieckiego na 2018 r. Raz jeszcze bardzo serdecznie Państwu dziękuję za gorące przyjęcie, wspólny śpiew oraz wspaniałą domową atmosferę. Wszystkim seniorom życzę uśmiechu, aby towarzyszył Państwu każdego dnia, wiele zdrowia oraz potrzebnych łask Bożych. Wszystkiego dobrego.

3161

3162

3163

3164

3165

3166

28.01.2018r.


Our website is protected by DMC Firewall!