Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Przepiękne występy artystyczne towarzyszyły uroczystej kolacji wigilijnej w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym w Ostrowie Wielkopolskim prowadzonym przez Siostry Elżbietanki. Świąteczna scenografia wprowadziła gości w bożonarodzeniowy nastrój. O wspaniałe doznania artystyczne zadbali zdolni aktorzy i wokaliści.

3

Uczestnicy spotkania po raz kolejny mogli przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca schronienia w wigilijną noc. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami.

5

Bardzo dziękuję za zaproszenie, jednocześnie przykro mi, że osobiście nie mogłem uczestniczyć w tym przedświątecznym spotkaniu. Reprezentował mnie asystent Dawid Korzeniewski. Wszystkim życzę obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka.

7


Our website is protected by DMC Firewall!