Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

W Senacie odwiedzili mnie mili goście z powiatu krotoszyńskiego. Spotkałem się z kilkudziesięcioosobową grupą strażaków – ochotników reprezentujących głównie Koźmin Wielkopolski. Wyjazd do Warszawy był nagrodą w konkursie organizowanym przez „Rzecz Krotoszyńską”. Strażakom towarzyszył burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Maciej Bratborski, przewodniczący rady Justyn Zaradniak oraz prezes OSP Piotr Marszałek. Grupie przewodniczyła Monika Kwiatkowska. Moi goście mieli przyjemność porozmawiać chwilę z marszałkiem Senatu RP Stanisławem Karczewskim. Ponadto zostali oprowadzeni po parlamencie i mogli wysłuchać ciekawostek związanych z gmachem Sejmu i Senatu. W sali posiedzeń opowiedziałem im o wyborach parlamentarnych, wykonywaniu mandatu senatora i swojej codziennej pracy parlamentarnej.  Oczywiście, szczególnie jako członek Senackiego Zespołu Strażaków, deklarowałem  wsparcie i zapraszałem na spotkania w ostrowskim biurze.

2638

 2639

2640

2641

2642

2643

19.10.2017r.