Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Miałem ogromny zaszczyt wręczyć nauczycielom, którzy sprawdzali prace konkursowe w senackim konkursie „Hejter, haker, e-obywatel”, podziękowania od Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego. Konkurs został ogłoszony w październiku. Organizatorem konkursu był Senacki Zespół Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym, któremu mam przyjemność przewodniczyć. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o zjawiskach w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwie w sieci i roli obywatela w budowaniu e-demokracji. Konkurs sprzyjał podnoszeniu świadomości obywatelskiej wśród młodego pokolenia Polaków. Zadaniem uczestnika było napisanie pracy pisemnej, której treść odpowiada tematowi konkursu. Tekst nie mógł zawierać więcej niż 1800 znaków. Komisja konkursowa, w której skład wchodzili członkowie senackiego zespołu oraz nauczyciele wyłoniła z prawie czterystu prac dwadzieścia najlepszych. Lista laureatów została opublikowana na stronie internetowej: http://www.senat.gov.pl/sklad/senatorowie/zespoly/konkurs-hejter-hacker-e-obywatel/

2974

Nauczyciele, którzy wchodzili w skład komisji, czyli: Monika Wawrzyniak, Iwona Psikus, Izabela Trelka, Sylwia Napieralska, Anna Pietrzak, Karolina Winiecka oraz Wojciech Kałuża oprócz podziękowań od Marszałka i pamiątkowego upominku przyjadą na dwa dni do Warszawy i wezmą udział w seminarium parlamentarnym w formacie Trójkąta Weimarskiego poświęconym przeciwdziałaniu hejtowi i hakerstwu w sieci. Podziękowanie otrzymała również dyrektor SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim Justyna Uciechowska, która udzieliła pomocy organizacyjnej przy realizacji zadań konkursowych. Seminarium z udziałem przedstawicieli z Niemiec i Francji odbędzie się 4 grudnia w Senacie RP. W konferencji wezmą również udział laureaci konkursu. Bardzo cieszy mnie fakt, że nauczyciele czują się bardzo docenieni i zaszczyceni tym, że mogli pracować w jury tego konkursu.

2976

2977

2975

28.11.2017r.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd