Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Nagrody Starosty Ostrowskiego Wojciechy 2018 to wyróżnienia, które zostały przyznane po raz czwarty. Trafiły do osób, które poprzez swoją działalnością społeczną i zawodową przyczyniają się do promocji i rozwoju powiatu. Nagrody wręczono podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Ostrowskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Lipskiego i ks. Jana Kompałły w Ostrowie Wielkopolskim.

3539

Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym osobom. Poprzez swoją pracę i pasję przyczyniają się do sławienia naszej małej ojczyzny. Jestem pewny, że realizacji kolejnych działań i przedsięwzięć przyczyni się do odnoszenia kolejnych sukcesów.

3540

Laureaci otrzymali statuetki nawiązujące do postaci Wojciecha Lipskiego oraz kolumn wzorowanych na portyku Pałacu w Lewkowie. Autorką rzeźb jest Agnieszka Lisiak - Skórka. Nagrodzeni dostali także pamiątkowe dyplomy. O przyznaniu nagród ostatecznie zdecydowała kapituła, którą tworzą starosta ostrowski, przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, wicestarosta ostrowski, szefowie klubów i kół radnych rady powiatu oraz pracownik starosta powiatowego.

3541

3542

3543

25.05.2018r.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!