Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Każdego dnia pełnią szlachetną misję wymagająca poświęcenia i oddania drugiemu człowiekowi. Często prowadzą działania w trudnych i wymagających warunkach, niejednokrotnie z narażeniem własnego zdrowia i życia. Mowa o funkcjonariuszach policji, którzy w Ostrowskim Centrum Kultury obchodzili swoje święto. Z tej okazji zostały wręczone awanse na wyższe stopnie oficerskie, nagrody i wyróżnienia. Na ręce mł. insp. Piotra Wilkowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim przekazałem serdeczne życzenia i wyrazy uznania za ofiarność i wzorowe wypełnianie obowiązków mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu ostrowskiego. Podziękowałem za rzetelne, profesjonalne i pełne poświęcenia oddanie pełnionej służbie. Życzyłem samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanych zadań oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

3711

3712

3720

3721

3722

3723

20.07.2018r.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd