Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Powiatowego Konkursu Geograficznego. Uczestnikami zmagań byli uczniowie klas maturalnych realizujący program geografii w zakresie rozszerzonym. Tematem tegorocznej edycji były procesy egzogeniczne. Ze względu na obowiązki parlamentarne nie mogłem osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, ale reprezentował mnie mój asystent Dawid Korzeniewski.

A4

A3

Zdobywanie wiedzy niejednokrotnie wymaga poświęcenia, jak również wiąże się z wyrzeczeniami. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratuluję rozległej wiedzy z zakresu geografii i życzę dalszych sukcesów, a nauczycielom dziękuję za wkład pracy włożony w przygotowanie uczniów.

A6

A1

 


Our website is protected by DMC Firewall!