Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

Z okazji 90. rocznicy śmierci prymasa Polski kard. Edmunda Dalbora w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim odbył się uroczysty wykład ks. bp. prof. dr. hab. Jana Kopca pt. „Rola dziejowa prymasa Polski kardynała Edmunda Dalbora (1869 – 1926)”. Z racji obowiązków wynikających z pełnienia mandatu senatorskiego nie mogłem osobiście uczestniczyć w spotkaniu, ale reprezentował mnie mój asystent Dawid Korzeniewski. Pomysłodawcą spotkania był prof. Jerzy Pietrzak, który na początku swojej wypowiedzi przedstawił związki prymasa Dalbora z Ostrowem Wielkopolskim.

6

7

Wykład pt. „Rola dziejowa Prymasa Polski kardynała Edmunda Dalbora (1969-1926)” wygłosił ordynariusz gliwicki bp Jan Kopiec, profesor zwyczajny historii Kościoła na Uniwersytecie Opolskim, członek Rady Naukowej oraz Rady ds. Kultury i Dziedzictwa Kulturowego Konferencji Episkopatu Polski, autor wielu prac historycznych.

4

3