Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

XV Ogólnopolski Konkurs „Magia Tańca” za nami. Tegoroczna edycja poświęcona była pamięci Aliny Janikowskiej – pomysłodawczyni i założycielce tego konkursu, animatorce kultury i wielkiej miłośniczce tańca. Z wielką radością przyjąłem propozycję organizatorów tego wydarzenia, abym objął honorowy patronat nad tymi artystycznymi zmaganiami. Uwieńczeniem dwudniowych zmagań scenicznych był koncert galowy, w którym udział wzięli laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach tanecznych i wiekowych. Bardzo się cieszę, że ufundowany przeze mnie puchar za najlepszą choreografię w konkursie otrzymała Grupa PAKA z Pakosławia. Podczas uroczystej gali reprezentował mnie dyrektor biura Dawid Korzeniewski, który w moimi imieniu pogratulował laureatom konkursu.

2578

 2579

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział przedstawiciele szkół tańca z Gdyni, Leszna, Radomia, Katowic, Środy Wielkopolskiej, Lubawy, Zabrza, Wrocławia, Szczecinka, Koźminka, Oleśnicy, Czernicy, Dęblina, Poznania, Pakosławia i Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwszego dnia przeglądu na scenie zagościło trzystu siedemdziesięciu tancerzy konkurujących w tańcu klasycznym i neoklasycznym, współczesnym i jazzowym. Kolejnego dnia zaprezentowało się dwustu siedemdziesięciu artystów, którzy zmierzyli się w kategoriach grupowych i solowych, tańcu ludowym i charakterystycznym oraz hip hopie i stepie.

2580

2581

2582

8.10.2017r.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!