Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

24 czerwca odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego. Niestety ze względu na obrady Senatu nie mogłem wziąć udziału w tych wydarzeniach, ale w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II i w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostrowie Wielkopolskim, reprezentował mnie dyrektor biura Dawid Korzeniewski.

417

414

Podczas akademii uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Wręczono książki, dyplomy i puchary najbardziej zasłużonym absolwentom. Nie zabrakło także części artystycznej przygotowanej przez uczniów.

413

416

412

Pragnę serdecznie podziękować dyrekcjom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za trud, cierpliwość i wyrozumiałość. Doceniam podejmowane wysiłki mające na celu kształcenie i dobre wychowanie naszej młodzieży. Dowodem tego są osiągnięcia naukowe i sportowe wychowanków.

415

418

Wszystkim uczniom, a szczególnie wyróżnionym, gratuluję i życzę wszelkiej pomyślności. Podążajcie ku gwiazdom, wyznaczajcie sobie ambitne cele i je osiągajcie. Wiele dobra i cudownych wakacji.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd