Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Dzisiaj mija miesiąc od wyborów parlamentarnych. W tym czasie wziąłem udział w pierwszych posiedzeniach Senatu. Ponadto rozpocząłem prace w Komisji Nauki, Edukacji i Sportu oraz w Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji. To dopiero początek moich działań na rzecz naszego kraju i regionu, a przede wszystkim mieszkańców.

Jeszcze raz dziękuję wyborcom za wszystkie oddane na mnie głosy. Ich decyzję traktuję jako ogromne wyróżnienie. Wygrana w okręgu jednomandatowym jest dla mnie wielkim zobowiązaniem. Traktuję ją jako mobilizację do rzetelnej i solidnej pracy. Słowa podziękowania kieruję również pod adresem wszystkich osób, które były zaangażowane w moją kampanię. Tylko dzięki działaniom zespołowym ten sukces był możliwy.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!