Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

„Zagrożenia w cyberprzestrzeni – profilaktyka pozytywna – kształcenie cyberświadomych” to tytuł konferencji, w której uczestniczyłem w ramach grantów Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Podczas prelekcji zostały omówione tematy związane z zagrożeniami w Internecie, w szczególności: skalą zagrożeń w cyberprzestrzeni, szkodliwymi treściami dla małoletnich, zagrożeniami na portalach społecznościowych, ochroną przed szkodliwym wpływem gier komputerowych, aspektami prawnymi zagrożeń w sieci. Jako przewodniczący Senacki Zespół ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym z ogromną przyjemnością uczestniczę w seminariach i konferencjach związanych z tą tematyką. Każdy udział wzbogaca moją wiedzę w tym niezwykle ważnym temacie społecznym.

 

2001

 2002

2003

7.06.2017r.