Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Tradycyjnie przed świętami senatorowie i pracownicy Kancelarii Senatu spotkali się, aby podzielić się opłatkiem. Marszałek Stanisław Karczewski życzył wszystkim uczestnikom spotkania spokoju i dobrego Nowego Roku, a dziennikarzom - dobrych kontaktów i współpracy z Senatem.

1359

1360

Modlitwę w intencji senatorów i pracowników odmówił  metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz. Ksiądz Piotr Burgoński, duszpasterz parlamentarzystów, odczytał fragment Ewangelii. Jest już zwyczajem, że senackie spotkanie opłatkowe uświetniają kolędy w wykonaniu zespołów polonijnych.  W tym roku do Senatu przybył z Mołdawii polonijny zespół „Jaskółki” prowadzony przez dyrektora Domu Polonii Wiktorię Koczurowską.

1361

Małgorzata Sinica  naczelnik ZHP wraz z harcerzami z 49. Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Delta Diraca” przekazała symboliczny ogień, zapalony w  Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Betlejemskie Światło Pokoju harcerze co roku przed Świętami Bożego Narodzenia przekazują do najważniejszych instytucji, kościołów i szkół w Polsce, a następnie dalej do krajów sąsiednich.

1362

21.12.2016r.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!