Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

Swoje święto obchodziło I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Z okazji tej uroczystości wręczono tytuły ,,Zasłużony dla I liceum”. Otrzymali je ks. prałat Tomasz Ilski, wieloletni proboszcz parafii konkatedralnej oraz historyk Jarosław Biernaczyk. Tytułem zasłużonego profesora uhonorowano polonistkę Mariolę Musioł. Tradycyjnie tego dnia kolejny portret dołączył do galerii wybitnych absolwentów I LO. W tym roku była to podobizna Stanisława Witkowskiego, absolwenta tej szkoły w 1907 roku, zasłużonego lekarza, ordynatora ostrowskiego szpitala. Ze względu na Zgromadzenie Narodowe, które odbywało się w Poznaniu, nie mogłem osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu. Podczas uroczystości w I LO reprezentowała mnie asystentka Karolina Winiecka.

DSC 0066

 DSC 0065

DSC 0083

DSC 0087

DSC 0084