Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

Występy artystyczne, liczne koncerty, zawody wędkarskie, turniej szachowo – warcabowy, pokaz wschodnich sztuk walki, ekspozycja zabytkowych samochodów, prezentacja działań straży pożarnej. To tylko niektóre z wydarzeń, którymi przez trzy dni żył cały Odolanów. Podczas spotkania zorganizowanego z okazji święta miasta i gminy reprezentowała mnie asystentka Karolina Winiecka.

546

 544

Obchody XXIV Dni Odolanowa dały możliwość zaprezentowania szerszej publiczności twórczości lokalnych artystów, zespołów muzycznych oraz dokonań dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Odolanów. Stworzyły również mieszkańcom szansę aktywnego udziału w wydarzeniach z życia ich małej ojczyzny. Gratuluję władzom oraz radnym owocnej działalności samorządowej na rzecz integracji lokalnej wspólnoty oraz rozwoju i promocji miasta i gminy.

541

543

542

545