Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

50-lecie Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia była to wyjątkowa okazja, abym podczas jubileuszowych uroczystości, które odbyły się w Ostrowskim Centrum Kultury, wspólnie z Posłem na Sejm RP Tomaszem Ławniczakiem złożył jubileuszowe gratulacje i serdeczne życzenia. Okres pięćdziesięciu lat bogatej tradycji sportowej, to wysiłek wielu pokoleń działaczy, trenerów, zawodników i osób tworzących niepowtarzalną atmosferę wokół piłki ręcznej w Ostrowie Wielkopolskim. Cieszę się, że podczas tego wyjątkowego wydarzenia mogłem wręczyć medale za zasługi na rzecz sportu przekazane przez Ministra Sportu i Turystytki. Jestem przekonany, że rocznicowe obchody staną się dobrą okazją do podsumowań dotychczasowej działalności oraz podejmowania kolejnych zamierzeń. Niech następne lata obfitują w talenty sportowe, licznych sympatyków klubu, a także oddanych kibiców. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zaproszenie na tą uroczystość. Piłka ręczna jest mi szczególnie bliska, ponieważ w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II, w której do niedawna byłem dyrektorem, funkcjonują klasy sportowe kształcące dzieci właśnie w tej grze zespołowej.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!