Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W Szkole Podstawowej w Świnkowie koło Krotoszyna odbyła się uroczysta miejsko - gminna inauguracja roku szkolnego 2016/2017 połączona z nadaniem placówce imienia Andrzeja Zalewskiego. Wybrany patron był wybitnym radiowcem, ale i harcerzem, żołnierzem oraz twórcą polskiego Dnia Niezapominajki.

702

703

Podczas oficjalnej części przybyli goście mogli poznać bardzo bogatą historię edukacyjną szkoły. Wręczono także sztandar uczniom, którzy ślubowali godnie ją reprezentować. Część artystyczna przygotowana przez dzieci była poświęcona przyrodzie. Poza tym został zasadzony cis papieski, którego nasiona zostały poświęcone przez Papieża Benedykta XVI. Niestety nie mogłem osobiście uczestniczyć w tych uroczystościach. Okolicznościowy list odczytał mój asystent Krzysztof Kubik.

701

1.09.2016r.


Our website is protected by DMC Firewall!