Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

Zapraszamy także na stronę: lukasz-mikolajczyk.pl

Biuro poselsko - senatorskie Prawa i Sprawiedliwości zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Kościuszki 9 w Kępnie. W konferencji prasowej inaugurującej działalność biura wzięli także udział posłowie na Sejm RP Joanna Lichocka, Tomasz Ławniczak, Piotr Kaleta i Jan Mosiński.

DSC02980

DSC02964

Oprócz indywidualnych spotkań i rozmów z parlamentarzystami mieszkańcy powiatu kępińskiego mogą skorzystać z oferty proponowanych porad. Darmowa pomoc udzielana jest w kwestiach dotyczących prawa, budownictwa, edukacji i postaw prozdrowotnych. Taki zakres proponowanych porad wynika z zapotrzebowania mieszkańców.

DSC02975

DSC02979

Poza tym planuję osobiście spotykać się z mieszkańcami tego miasta i regionu podczas wyznaczonych dyżurów w biurze Prawa i Sprawiedliwości. Chcę pokreślić, że osoby pracujące w kępińskim biurze są do dyspozycji mieszkańców powiatu i można się do nich zwracać, aby skonsultować się w różnorodnych kwestiach.

DSC02960