Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

W Hanulinie w powiecie kępińskim został otwarty kompleks żłobkowo – przedszkolny. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu, które przyczyniło się do radości trzech podmiotów tworzących prawidłowo funkcjonującą jednostkę edukacyjną – dzieci, rodziców i nauczycieli.

DSC 0695

DSC 0694

Gratuluję powstania nowoczesnego kompleksu przeznaczonego na działalność oddziału przedszkolnego i dwóch oddziałów żłobkowych. Inwestycja mogła zostać zrealizowana dzięki dotacji z rządowego programu „Maluch”. Pozyskane dofinansowanie pozwoliło na stworzenie dogodnych warunków, w których najmłodsi mogą się bawić, uczyć i miło spędzać czas pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

DSC 0822

DSC 0754

Ponadto w miejscowości Krążkowy została uruchomiona „instytucja dziennych opiekunów”, która przyjmuje pod opiekę dzieci do trzeciego roku życia. Jest to niewątpliwie wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodziców mieszkających nie tylko w Kępnie, ale i w innych rejonach gminy.

DSC 0579

Mam nadzieję, że te bezpieczne dla maluchów miejsca będą przestrzenią miłych przeżyć i licznych sukcesów edukacyjnych. Miło mi, że ponownie mogłem odwiedzić te miejscowości, ponieważ już wcześniej miałem przyjemność poznać nauczycieli tam pracujących podczas szkoleń, które prowadziłem.

DSC 0724


Our website is protected by DMC Firewall!