Gdy chcesz, aby Ci coś zrobiono, idź do człowieka, który ma dużo pracy,
bo taki człowiek nigdy Ci niczego nie odmówi.

kard. Stefan Wyszyński

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą siebie samego".

Jan Paweł II

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

O Mnie

Jestem rodowitym ostrowianinem. Urodziłem się 12 sierpnia 1977 roku.

Od wielu lat jestem bardzo zaangażowany w sprawy edukacji i politykę społeczną.

Na bieżąco śledzę nowości edukacyjne pojawiające się w dziedzinie nauczania, wychowania oraz profilaktyki.

Mam szerokie zainteresowania, do których należą: edukacja, polityka, zarządzanie, public realtions, marketing, psychologia, informatyka, literatura.

Czytaj więcej...

kariera
 

„Chcemy dla Was pracować, ale żeby realizować dobrą zmianę, potrzebny jest spokój” to ogólnopolskie przesłanie wystosowane przez Prawo i Sprawiedliwość, pod którym podpisuję się wspólnie z posłem Tomaszem Ławniczakiem.

strona 1

Na początku grudnia politycy opozycji toczyli w Brukseli rozmowy na temat sytuacji po wyborach w Polsce. Szefowie frakcji Parlamentu Europejskiego, którzy się z nimi spotkali, zgodzili się potem na debatę o Polsce. Po otrzymaniu niepełnych i jednostronnych informacji o zmianach w naszym kraju, politycy z tych opcji byli głównymi krytykami Polski. Premier Beata Szydło podczas debaty w Strasburgu przedstawiła fakty i konkrety na temat zmian, jakie Prawo i Sprawiedliwość wprowadza w kraju. Tym wystąpieniem premier Szydło udało się obronić dobre imię Polski w Europie i udowodnić, że oskarżenia polityków niepogodzonych z werdyktem wyborczym nie mają merytorycznych podstaw.

Politycy opozycji prawie zawsze sceptycznie odnoszą się do działań, projektów i propozycji partii rządzącej. Jednak przesłanki, którymi się kierują nie mogą zakłócać normalnego funkcjonowania zarówno Sejmu, jak i Senatu. Uważam, że krytyka to przywilej opozycji, ale ważne, aby była ona konstruktywna i merytoryczna. Podczas ostatniego posiedzenia izby wyższej parlamentu opozycja wystąpiła z wnioskiem formalnym, aby obrady nie były jawne. Wiązało się to z kilkugodzinnymi przygotowaniami sali obrad, na której nie mogło być żadnych urządzeń telekomunikacyjnych i wizualnych. Ponadto senatorowie nie mogli posiadać przy sobie żadnych przedmiotów, jak również telefonów komórkowych. Obrady niejawne trwały niecałe dziesięć minut, po czym kolejna godzina potrzebna była, aby ponownie przygotować salę obrad do posiedzenia jawnego, czyli transmitowanego przez telewizję. Takie zachowanie opozycji pokazuje, że jej głównym celem nie jest dobro Polski i merytoryczna rozmowa na temat wprowadzanych zmian, ale blokowanie i niepotrzebne przedłużanie obrad. Niestety skutkuje to później negatywnym obrazem naszych prac, które w mediach komentowane są jako „obrady nocne”.

Apeluję o wyważone opinie i spokój, który przyczyni się do lepszego efektu wprowadzanych zmian. Obecnie pracujemy między innymi nad sztandarowym projektem „Rodzina 500 plus”.

 

strona 2


DMC Firewall is a Joomla Security extension!